Фінська біатлоністка Лаукканен зіграла гонку переслідування на етапі Кубка світу в Норвегії

У суботу, 18 березня, в норвезькому місті Холменколлен були розіграні медалі на етапі Кубка світу з біатлону. Жінки вийшли на старт гонки переслідування на 10 кілометрів.

Зробивши один промах на чотирьох вогневих рубежах і показавши результат 29 хвилин 33,3 секунди, перемогу здобула фінка Марі Лаукканен. Друге місце — у Габріели Клара Закопалова. Вона програла 26,5 секунди, не допустивши жодного промаху. «Бронза» — у француженки Жюстін Бреза. 1 хвилина 01,4 секунди відставання і 4 промахи.

Краща з росіянок Дарина Виролайнен зайняла 23 місце — вона відстала на 2 хвилини 56,6 секунди. Виролайнен допустила 3 ​​промахи. Інші спортсменки розташувалися нижче — Вікторія Сливко (24), Ірина Старих (27), Тетяна Акімова (31), Катерина Мошкова (52), Ірина Услугіна (55).