«Аланія» перемогла «Динамо» на чемпіонаті Росії і в бійці

Команда «Аланія» з Владикавказа виграла у московського «Динамо» з рахунком 1:0 на 29-му турі чемпіонату Росії.Команда «Аланія» з Владикавказа виграла у московського «Динамо» з рахунком 1:0 на 29-му турі чемпіонату Росії. Єдиний м’яч забив нападник господарів Тамаш Пріскін, а на 84-1 хвилині почалася бійка.Гол був забитий на 70-й хвилині. 14 хвилин потому через порушення правил динамівцем Олександром Кокоріним, який грубо збив у підкаті Даніло Неко, спалахнула бійка. За бійку арбітр зустрічі Сергій Іванов показав чотири червоні картки, учасники епізоду Кокорін і Неко і що приєдналися до бійки динамівець Балаж Джуджак і гравець «Аланії» Георгій Чантурія були видалені.Через бійку до основного часу було додано 9 хвилин, але вони не принесли нічого цікавого. У заключному 30-му турі «Аланія» зіграє на виїзді з московським «Спартаком», а «Динамо» прийме на своєму полі Нижегородську «Волгу»

Всі футбольні новини на одному сайті.

Команда «Аланія» з Владикавказа виграла у московського «Динамо» з рахунком 1:0 на 29-му турі чемпіонату Росії. (далее…)